bet365

Στα πλαίσια της τέταρτης αγωνιστικής στη ρωσική Premier League, η ΤΣΣΚΑ Μόσχας φιλοξενεί τη Ρουμπίν Καζάν (20:00) και η Bet365 είναι παρούσα στον αγώνα με κορυφαίες αποδόσεις!

Από την πρώτη της ήττα στο φετινό πρωτάθλημα προέρχεται η ΤΣΣΚΑ Μόσχας, μετά τις δυο νίκες επί των Χίμκι (0-2 εκτός) και Ταμπόφ (2-1 εντός). Την περασμένη αγωνιστική, το σύνολο του Βίκτορ Γκοντσαρένκο φιλοξενήθηκε από τη Ζενίτ, από την οποία και ηττήθηκε με 2-1. Βρέθηκε πίσω στο 19′ και παρότι ισοφάρισε προσωρινά με τον Βλάσιτς στο 26′, εν τέλει δέχθηκε και δεύτερο τέρμα στο 69ο λεπτό, με αποτέλεσμα να ηττηθεί. Σημειώθηκε 2-3 Goals, στα έξι τελευταία παιχνίδια της στο πρωτάθλημα.

Αγνοεί τη νίκη στο φετινό πρωτάθλημα η Ρουμπίν Καζάν, μετρώντας μια ισοπαλία και δυο ήττες. Την περασμένη αγωνιστική, το σύνολο του Λέονιντ Σλάτσκι φιλοξενήθηκε από τη Σότσι, από την οποία και ηττήθηκε με 3-2. Βρέθηκε πίσω στο 44′ και παρότι έκανε την ανατροπή με τα τέρματα των Ιγκνατίεφ (πεν. 68′) και Μακάροφ (76′), είδε την αντίπαλό της να βρίσκει ακόμη δυο τέρματα στην πορεία (85′, 90’+1). Σημειώθηκε Goal/Goal, στα τρία από τα τέσσερα τελευταία παιχνίδια της στο πρωτάθλημα.

Στη Bet365 θα βρείτε επιλογές για το Νικητή του Αγώνα, το Over/Under, το Goal/No Goal, τις Αγορές Ημιχρόνου, τους Σκόρερ, τις Κάρτες, και πολλά ακόμα ειδικά στοιχήματα.