Στα πλαίσια της 14ης αγωνιστικής στη Ligue 1, η Τουλούζ φιλοξενεί τη Μαρσέιγ (22:00) και η Bet365 είναι παρούσα στον αγώνα με κορυφαίες αποδόσεις!

Την τρίτη διαδοχική της ήττα στο πρωτάθλημα υπέστη η Τουλούζ, έχοντας προηγηθεί εκείνες κόντρα σε Ρεν (3-2 εκτός) και Λυών (2-3 εντός). Την περασμένη αγωνιστική, το σύνολο του Αντουάν Κομπουαρέ φιλοξενήθηκε από τη Μονπελιέ, κόντρα στην οποία ηττήθηκε με 3-0. Βρέθηκε πίσω στο 43′, για να δεχθεί ακόμη δυο τέρματα στο δεύτερο ημίχρονο (59′, 75′), για το τελικό αποτέλεσμα. Σημειώθηκε Over 2.5 στα έξι τελευταία της παιχνίδια. Εντός έδρας μετράει τρεις νίκες και τρεις ήττες, στο φετινό πρωτάθλημα.

Αντιθέτως, η Μαρσέιγ πανηγύρισε τη δεύτερη διαδοχική της νίκη στο πρωτάθλημα, έχοντας προηγηθεί εκείνη κόντρα στη Λιλ (2-1 εντός). Την περασμένη αγωνιστική, το σύνολο του Αντρέ Βίλας-Μπόας φιλοξένησε τη Λυών, κόντρα στην οποία επικράτησε με 2-1. Ο Παγιέ άνοιξε το σκορ με πέναλτι στο 18′, με τον ίδιο να κάνει δυο τα τέρματα της στο 39′, πριν οι φιλοξενούμενοι μειώσουν απλά στο τελικό αποτέλεσμα (59′). Σημειώθηκε Over 2.5 στα τρία τελευταία της παιχνίδια. Εκτός έδρας μετράει δυο νίκες, δυο ισοπαλίες και δυο ήττες, στο φετινό πρωτάθλημα.