Στις 16:00, η Τότεναμ υποδέχεται απόψε τη Γουλβς, στο πλαίσιο της 28ης αγωνιστικής για την Premier League και η Bet365 είναι παρούσα στον αγώνα με κορυφαίες αποδόσεις!

Από δύο σερί ήττες προέρχεται η Τότεναμ και θα παέι στο κομβικό παιχνίδι με τους “λύκους” με κακή ψυχολογία. Την Τρίτη ηττήθηκε εντός έδρας από τη Λειψία για τους “16” του Champions League και πλέον η υπόθεση πρόκριση έγινε “βουνό”, ενώ το Σάββατο έχασε και στο Λονδρέζικο ντέρμπι από την Τσέλσι. Ο Ζιρού άνοιξε το σκορ στο 15ο λεπτό και ο Αλόνσο διπλασίασε τα τέρματα των “μπλε” στο 48′, με τα “σπιρούνια” απλά να μειώνουν στο 89ο λεπτό με αυτογκόλ του Ρούντιγκερ.

Από την άλλη, η Γουλβς προέρχεται από γλυκιά ήττα στη Βαρκελώνη. Ηττήθηκε 3-2 από την Εσπανιόλ, όμως σε συνδυασμό με το εντυπωσιακό 4-0 στον πρώτο παιχνίδι πήρε την πρόκριση στους “16”, όπου θα αντιμετωπίσει τον Ολυμπιακό. Την Κυριακή έκανε υγιεινό περίπατο εντός έδρας απέναντι στην ουραγό Νόριτς με 3-0 και σκόρερ τους Ζότα (Χ2) και Χιμένες. Βρίσκεται στην 8η θέση με συγκομιδή 39 πόντων, έναν λιγότερο από τη σημερινή της αντίπαλο.