Στα πλαίσια της έκτης αγωνιστικής στη Vysshaya Liga, η Τορπέντο Μπελάζ φιλοξενεί τη Ρουχ Μπρεστ (16:00) και η Bet365 είναι παρούσα στον αγώνα με κορυφαίες αποδόσεις!

Αήττητη για δεύτερο διαδοχικό παιχνίδι παρέμεινε η Τορπέντο Μπελάζ, έχοντας προηγηθεί η νίκη επί της Ενεργκέτικ (2-0 εντός). Την περασμένη αγωνιστική, το σύνολο του Γιούρι Πούντους φιλοξενήθηκε από τη Μπάτε Μπορίσοφ, με την οποία αναδείχθηκε ισόπαλη χωρίς τέρματα. Σημειώθηκε No Goal και Under 2.5, στα πέντε τελευταία της παιχνίδια.

Επιστροφή στις νίκες για τη Ρουχ Μπρεστ, μετά από τρεις αναμετρήσεις με μια ισοπαλία και δυο ήττες. Την περασμένη αγωνιστική, το σύνολο του Αλεξάντρ Σεντνέφ φιλοξένησε τη Μινσκ, κόντρα στην οποία επικράτησε με 1-0. Το τέρμα του Σέντκο, στο 47ο λεπτό, έκρινε την αναμέτρηση. Σημειώθηκε No Goal και Under 2.5, στα πέντε τελευταία της παιχνίδια.