Στα πλαίσια της τρίτης αγωνιστικής στη Serie A, η Τορίνο φιλοξενεί τη Λέτσε (21:45) και η Bet365 είναι παρούσα στον αγώνα με πλήθος κορυφαίων στοιχημάτων!

Από τη δεύτερη νίκη της σε ισάριθμα παιχνίδια στο πρωτάθλημα προέρχεται η Τορίνο, έχοντας προηγηθεί εκείνη της πρεμιέρας επί της Σασουόλο (2-1 εντός). Για την περασμένη αγωνιστική, το σύνολο του Βάλτερ Ματσάρι φιλοξενήθηκε από την Αταλάντα, της οποίας επικράτησε με 2-3. Πήρε το προβάδισμα με τον Μπονιφάτσι στο 24′, πριν οι γηπεδούχοι σκοράρουν δις και πάρουν αυτοί το προβάδισμα. Εν τέλει όμως, η “γκρανάτα” έφτασε στην ανατροπή με τα τέρματα των Μπερενγκέρ (57′) και Ίτσο (66′). Σημειώθηκε G/G στα έξι τελευταία παιχνίδια της, σε όλες τις διοργανώσεις.

Αντιθέτως, η Λέτσε υπέστη τη δεύτερη διαδοχική της ήττα στο φετινό πρωτάθλημα, έχοντας προηγηθεί εκείνη της πρεμιέρας επί της Ίντερ (4-0). Για την περασμένη αγωνιστική, το σύνολο του Φάμπιο Λιβεράνι φιλοξένησε την Ελλάς Βερόνα, κόντρα στην οποία ηττήθηκε με 0-1. Το τέρμα που δέχθηκε στο 81ο λεπτό ήταν και αυτό που έκρινε την αναμέτρηση. Σημειώθηκε N/G στα τρία φετινά παιχνίδια της, σε όλες τις διοργανώσεις.