Στα πλαίσια της δεύτερης αγωνιστικής των ομίλων στο Copa Africa, η Νότια Αφρική αντιμετωπίζει τη Ναμίμπια (23:00) και η Tipbet προσφέρει την αναμέτρηση με πλήθος αγορών!

Ξεκίνημα με το αριστερό στο φετινό Copa Africa, η Νότια Αφρική. Στην πρεμιέρα των ομίλων, το σύνολο του Στιούαρτ Μπάξτερ αντιμετώπισε την Ακτή Ελεφαντοστού, κόντρα στην οποία και ηττήθηκε με 1-0, δεχόμενη το μοναδικό τέρμα της αναμέτρησης, στα τέσσερα λεπτά μετά τη συμπλήρωση μιας ώρας. Τέταρτο διαδοχικό της παιχνίδι, φιλικό και επίσημο, στο οποίο σημειώνεται Under 2.5, ενώ τα τρία πιο πρόσφατα από αυτά είχαν και N/G.

Παράλληλα, και η Ναμίμπια ξεκίνησε με ήττα την πορεία της στο φετινό Copa Africa. Στην πρεμιέρα των ομίλων, το σύνολο του Ρικάρντο Μανέτι αντιμετώπισε το Μαρόκο, κόντρα στο οποίο και ηττήθηκε με 1-0, μετά από το αυτογκόλ που πέτυχε ο Κεϊμουινέ στο 89ο λεπτό της αναμέτρησης. Αυτή ήταν και η τρίτη της ήττα στα πέντε τελευταία που έδωσε, μετρώντας παράλληλα και δυο νίκες. Σημειώθηκε Over 2.5 στα τέσσερα ματς εξ αυτών.