bet365

Στα πλαίσια της δεύτερης αγωνιστικής στη Ligue 1, το Στρασβούργο φιλοξενεί τη Νις (22:00) και η Bet365 είναι παρούσα στον αγώνα με κορυφαίες αποδόσεις!

Ξεκίνημα με ήττα στο φετινό πρωτάθλημα για το Στρασβούργο. Στην πρεμιέρα, το σύνολο του Τιερί Λορί φιλοξενήθηκε από τη Λοριάν, στην έδρα της οποίας ηττήθηκε με 3-1. Παρότι προηγήθηκε στο μισάωρο με το τέρμα του Σαχιρί, δέχθηκε την ανατροπή στο δεύτερο ημίχρονο (51′, πεν. 60′, 87′), για το τελικό αποτέλεσμα. Σημειώθηκε No Goal, στα τρία από τα πέντε τελευταία παιχνίδια της στα πλαίσια του πρωταθλήματος.

Σε αντίθεση με την αποψινή της αντίπαλο, η Νις ξεκίνησε με νίκη τις υποχρεώσεις της στο φετινό πρωτάθλημα. Στην πρεμιέρα, το σύνολο του Πατρίκ Βιεϊρά υποδέχθηκε τη Λανς, της οποίας και επικράτησε με 2-1. Παρότι βρέθηκε πίσω με πέναλτι στο 11ο λεπτό, κατάφερε να ισοφαρίσει αρχικά με τον Γκουϊρί στο 23′ και να ολοκληρώσει την ανατροπή με τον ίδιο παίκτη, στο 75ο λεπτό. Σημειώθηκε Goal/Goal, στα τέσσερα τελευταία παιχνίδια της στα πλαίσια του πρωταθλήματος.