Στα πλαίσια της έκτης αγωνιστικής στη Ligue 1, το Στρασβούργο φιλοξενεί τη Ναντ (21:45) και η Bet365 είναι παρούσα στον αγώνα με πλήθος κορυφαίων στοιχημάτων!

Αγνοεί τη νίκη στο φετινό πρωτάθλημα το Στρασβούργο, μετρώντας τρεις ισοπαλίες και δυο ήττες. Για την περασμένη αγωνιστική, το σύνολο του Τιερί Λορί φιλοξενήθηκε από την Παρί Σεν Ζερμέν, από την οποία και ηττήθηκε με 1-0. Το τέρμα που δέχθηκε στο δεύτερο λεπτό των καθυστερήσεων, ήταν και αυτό που έκρινε την αναμέτρηση. Σημειώθηκε Under 2.5 στα τέσσερα από τα πέντε φετινά της παιχνίδια. Πήρε μόλις μια νίκη στα έντεκα τελευταία εντός της για το πρωτάθλημα, μετρώντας παράλληλα και έξι ισοπαλίες και τέσσερις ήττες.

Την τρίτη διαδοχική της νίκη στο πρωτάθλημα πανηγύρισε η Ναντ, έχοντας προηγηθεί εκείνες κόντρα σε Αμιάν (1-2 εκτός) και Μονπελιέ (1-0 εντός). Για την περασμένη αγωνιστική, το σύνολο του Κριστιάν Γκουρκίφ φιλοξένησε τη Ρεμς, κόντρα στην οποία επικράτησε με 1-0. Το τέρμα του Κουλιμπαλί, στο 69ο λεπτό, ήταν αρκετό για να κρίνει την αναμέτρηση και να χαρίσει τη νίκη στην ομάδα του. Σημειώθηκε N/G και Under 2.5 στα τρία από τα τέσσερα φετινά της παιχνίδια. Ηττήθηκε μια φορά στα πέντε τελευταία εκτός της στο πρωτάθλημα, μετρώντας ακόμη δυο νίκες και δυο ισοπαλίες,