sportingbet

To παιχνίδι… ζωντανεύει με πριμ 5%* και επιστροφή* στο Europa League.

To 1-1 της Φρανκφούρτης αφήνει λογαριασμούς ανοιχτούς ενόψει της ρεβάνς των ημιτελικών του Europa League. Η γερμανική ομάδα άνοιξε το σκορ με τον Γιόβιτς, το «βαρύ πυροβολικό» της φέτος στη σεζόν, ωστόσο η ομάδα του Μαουρίτσιο Σάρι ισοφάρισε με τον Πέντρο, ελάχιστα πριν τελειώσει το πρώτο ημίχρονο. Τσέλσι – Άιντραχτ Φρανκφούρτης με πριμ 5%* και αμέτρητα ειδικά στοιχήματα στην Sportingbet!

Η Βαλένθια προηγήθηκε στο Emirates και έμοιαζε ικανή να πάρει αποτέλεσμα από το άντρο της Άρσεναλ. Οι «κανονιέρηδες» εν τέλει, κατάφεραν, όχι μόνο να επιστρέψουν πετυχαίνοντας δύο γκολ πριν το ημίχρονο, αλλά στο 90′ έφτασαν στο 3-1 και πήραν σαφέστατο προβάδισμα πρόκρισης στον τελικό του Europa League. Βαλένθια – Άρσεναλ με επιστροφή στοιχήματος*, ενισχυμένες αποδόσεις* και live alerts.

Νέο παιχνίδι στα live games! Το «Fruit Blox» προσγειώθηκε στην Sportingbet.gr!