bet365

Στα πλαίσια της δεύτερης αγωνιστικής στο UEFA Nations League, η Σουηδία φιλοξενεί την Πορτογαλία (21:45) και η Bet365 είναι παρούσα στον αγώνα με κορυφαίες αποδόσεις!

Επιστροφή στα αρνητικά αποτελέσματα για τη Σουηδία, μετά από οκτώ παιχνίδια, φιλικά και επίσημα, μετρώντας έξι νίκες και δυο ισοπαλίες. Για την πρώτη αγωνιστική του UEFA Nations League, το σύνολο του Γιάνε Άντερσον φιλοξένησε τη Γαλλία, κόντρα στην οποία ηττήθηκε με 0-1. Το τέρμα που δέχθηκε στο 41ο λεπτό, ήταν και αυτό που έκρινε την αναμέτρηση, με τους Γάλλους να χάνουν και πέναλτι στις καθυστερήσεις. Σημειώθηκε No Goal, στα πέντε τελευταία επίσημα παιχνίδια της.

Την τρίτη διαδοχική της νίκη σε όλες τις διοργανώσεις πανηγύρισε η Πορτογαλία, μετά και από εκείνες κόντρα σε Λιθουανία (6-0 εντός) και Λουξεμβούργο (0-2 εκτός). Για την πρώτη αγωνιστική του UEFA Nations League, το σύνολο του Φερνάντο Σάντος φιλοξένησε την Κροατία, κόντρα στην οποία επικράτησε με 4-1. Τα τέρματα των Ζοάο Κανσέλο (41′), Ντιόγκο Ζότα (58′), Ζοάο Φέλιξ (70′) και Αντρέ Σίλβα (90’+4), ήταν και αυτά που της χάρισαν τη νίκη, με τους Κροάτες να μειώνουν προσωρινά σε 3-1 στο 90’+1. Σημειώθηκε Over 2.5, στα έξι από τα επτά τελευταία επίσημα παιχνίδια της.