bet365

Στα πλαίσια της πρώτης αγωνιστικής στο UEFA Nations League, η Σουηδία φιλοξενεί τη Γαλλία (21:45) και η Bet365 είναι παρούσα στον αγώνα με κορυφαίες αποδόσεις!

Ένα αήττητο σερί οκτώ αναμετρήσεων, φιλικών και επίσημων, “τρέχει” η Σουηδία, μετρώντας έξι νίκες και δυο ισοπαλίες. Στην πιο πρόσφατη εξ αυτών, το σύνολο του Γιάνε Άντερσον αντιμετώπισε το Κόσοβο, σε φιλικό, κόντρα στο οποίο επικράτησε με 1-0. Το τέρμα του Χέντλουντ στο 75ο λεπτό, ήταν και αυτό που έκρινε το ματς. Σημειώθηκε No Goal, στα τέσσερα τελευταία παιχνίδια της, φιλικά και επίσημα.

Παράλληλα, και η Γαλλία “τρέχει” αήττητο σερί επτά αναμετρήσεων, μετρώντας έξι νίκες και μια ισοπαλία. Για την τελευταία αγωνιστική στα προκριματικά του Euro, το σύνολο του Ντιντιέ Ντεσάμπ φιλοξενήθηκε από την Αλβανία, κόντρα στην οποία επικράτησε με 0-2. Τα τέρματα των Τολισό (8′) και Γκριεζμάν (31′), ήταν και αυτά που έκριναν το ματς. Σημειώθηκε Under 2.5, στα τρία από τα τέσσερα τελευταία παιχνίδια της, φιλικά και επίσημα.