bet365

Στις 20:00, η Σοσιεδάδ υποδέχεται τη Βαλένθια για την 4η αγωνιστική της La Liga και η Bet365 είναι παρούσα στον αγώνα με κορυφαίες αποδόσεις!

Η Σοσιεδάδ πέτυχε την πρώτη της νίκη στη σεζόν το Σάββατο με το εμφατικό 0-3 στην έδρα της Έλτσε. Στο ντεμπούτο του Νταβίντ Σίλβα, η ομάδα του Αλγκουαθίλ κυριάρχησε στο 2ο ημίχρονο και πήρε το “διπλό” με τέρματα των Πόρτου (55′), Γιανουζάι (77′) και Ρομπέρτο Λόπεθ (94′). Καταιγιστικοί οι φιλοξενούμενοι, θα μπορούσαν να έχουν “καθαρίσει” νωρίτερα την υπόθεση νίκη, αν ήταν πιο αποτελεσματικοί στις 27 τελικές προσπάθειες που δημιούργησαν. Είχαν προηγηθεί οι ισοπαλίες στην έδρα της Βαγιαδολίδ (1-1) και εντός έδρας με τη Ρεάλ (0-0).

Η Βαλένθια προβληματίζει στην εκκίνηση της νέας σεζόν. Μετά τη δύσκολη νίκη της πρεμιέρας με τη Λεβάντε (4-2), ηττήθηκε στο Βίγκο απο τη Θέλτα με 2-1 και το Σάββατο έμεινε στο “Χ”, με τη νεοφερμένη Ουέσκα (1-1). Ο Βας άνοιξε το σκορ για τις “νυχτερίδες” στο 38ο λεπτό, όμως οι φιλοξενούμενοι δικαίως ισοφάρισαν στην επανάληψη, αφού είχαν τις περισσότερες και καλύτερες ευκαιρίες στην αναμέτρηση.