Στα πλαίσια της όγδοης αγωνιστικής στη Vysshaya Liga, η Σμολέβιτσι φιλοξενεί τη Μπάτε Μπορίσοφ (18:00) και η Bet365 είναι παρούσα στον αγώνα με κορυφαίες αποδόσεις!

Εξακολουθεί να αγνοεί τη νίκη στο φετινό πρωτάθλημα η Σμολέβιτσι, μετρώντας τρεις ισοπαλίες και τέσσερις ήττες. Την περασμένη αγωνιστική, το σύνολο του Αλεξάντρ Μπράζεβιτς φιλοξένησε την Ενεργκέτικ, κόντρα στην οποία ηττήθηκε με 0-2. Βρέθηκε πίσω στο 17′, δεχόμενη και δεύτερο τέρμα στο έκτο λεπτό των καθυστερήσεων. Σημειώθηκε Under 2.5, στα έξι από τα επτά τελευταία της παιχνίδια.

Ένα αήττητο σερί πέντε αναμετρήσεων “τρέχει” στο πρωτάθλημα η Μπάτε Μπορίσοφ, με τέσσερις νίκες και μια ισοπαλία. Την περασμένη αγωνιστική, το σύνολο του Κιρίλ Αλσέφσκι φιλοξένησε τη Νέμαν Γκρόντνο, κόντρα στην οποία επικράτησε με 3-1. Οι Ντούμπαγιτς (12′), Στάσεβιτς (πεν. 17′) και Νεκάιτσικ (70′) σημείωσαν τα τέρματα που της χάρισαν το “τρίποντο”. Σημειώθηκε No Goal, στα τέσσερα από τα πέντετελευταία της παιχνίδια.