bet365

Στα πλαίσια της δεύτερης αγωνιστικής στο UEFA Nations League, η Σερβία φιλοξενεί την Τουρκία (21:45) και η Bet365 είναι παρούσα στον αγώνα με κορυφαίες αποδόσεις!

Από την πρώτη ήττα προέρχεται η Σερβία, μετά από πέντε αναμετρήσεις, μετρώντας τέσσερις νίκες και μια ισοπαλία. Στην πρεμιέρα των ομίλων του UEFA Nations League, το σύνολο του Λιούμπισα Τουμπάκοβιτς φιλοξενήθηκε από τη Ρωσία, γνωρίζοντας την ήττα με 3-1. Βρέθηκε πίσω με δυο τέρματα (πεν. 48′, 69′) και παρότι μείωσε στο 78′ με τον Μίτροβιτς, τρία λεπτά αργότερα δέχθηκε και τρίτο τέρμα, για το τελικό αποτέλεσμα. Σημειώθηκε Over 2.5, στα οκτώ τελευταία επίσημα παιχνίδια της.

Παράλληλα, και η Τουρκία υπέστη την πρώτη της ήττα, μετά από έξι αναμετρήσεις, μετρώντας τέσσερις νίκες και δυο ισοπαλίες. Στην πρεμιέρα των ομίλων του UEFA Nations League, το σύνολο του Σενιόλ Γκιουνές φιλοξένησε την Ουγγαρία, κόντρα στην οποία ηττήθηκε με 0-1. Το τέρμα που δέχθηκε στο 80ο λεπτό, στάθηκε αρκετό για να κρίνει και την αναμέτρηση. Σημειώθηκε Under 2.5, στα πέντε τελευταία επίσημα παιχνίδια της.