bet365

Στα πλαίσια της 11ης αγωνιστικής στη Veikkausliiga, η Σεϊναγιόεν φιλοξενεί τη Χόνκα (18:30) και η Bet365 είναι παρούσα στον αγώνα με κορυφαίες αποδόσεις!

Αγνοεί τη νίκη εδώ και οκτώ αναμετρήσεις η Σεϊναγιόεν, μετρώντας πέντε ισοπαλίες και τρεις ήττες. Την περασμένη αγωνιστική, το σύνολο του Γιάνι Χονκαβάαρα φιλοξενήθηκε από την Ίλβες, με την οποία αναδείχθηκε ισόπαλη χωρίς τέρματα. Σημειώθηκε Under 2.5, στα τέσσερα τελευταία παιχνίδια της στο πρωτάθλημα. Εντός έδρας μετράει μια νίκη, δυο ισοπαλίες και μια ήττα, στο φετινό πρωτάθλημα.

Αήττητη στο φετινό πρωτάθλημα παραμένει η Χόνκα, μετρώντας τρεις νίκες και επτά ισοπαλίες. Την περασμένη αγωνιστική, το σύνολο του Βέσα Βασάρα φιλοξενήθηκε από την Ελσίνκι, με την οποία αναδείχθηκε ισόπαλη 1-1. Προηγήθηκε στο 19′ με τον Ντονγκού, για να δεχθεί την ισοφάριση για το τελικό αποτέλεσμα στο 56ο λεπτό. Σημειώθηκε Under 2.5, στα έξι τελευταία παιχνίδια της στο πρωτάθλημα. Εκτός έδρας μετράει μια νίκη και τέσσερις ισοπαλίες, στο φετινό πρωτάθλημα.