Στα πλαίσια της 21ης αγωνιστικής στην Jupiler League, η Σαρλερουά φιλοξενεί την Οστάνδη (19:00) και η Interwetten προσφέρει την αναμέτρηση με πλήθος αγορών!

Αήττητη εδώ και δέκα αναμετρήσεις η Σαρλερουά, με απολογισμό επτά νίκες και τρεις ισοπαλίες. Την περασμένη αγωνιστική, το σύνολο του Καρίμ Μπελοσίν φιλοξενήθηκε από τη Μουσκρόν, με την οποία αναδείχθηκε ισόπαλη με σκορ 1-1. Μπορεί να βρέθηκε πίσω στο 25ο λεπτό, κατάφερε όμως να φτάσει στην ισοφάριση με το τέρμα του Ρεζαέι, στο 77ο λεπτό. Σημειώθηκε N/G στα τρία από τα τέσσερα τελευταία της παιχνίδια. Εντός έδρας μετράει έξι νίκες, μια ισοπαλία και δυο ήττες στο φετινό πρωτάθλημα, επικρατώντας στα τέσσερα τελευταία αντίστοιχα ματς.

Επιστροφή στις ήττες για την Οστάνδη, μετά και τη νίκη κόντρα στη Γάνδη (2-1 εντός). Την περασμένη αγωνιστική, το σύνολο του Κάρε Ινγκέμπριγκτσεν φιλοξενήθηκε από τη Μέχελεν, κόντρα στην οποία γνώρισε την ήττα με 1-0. Το τέρμα που δέχθηκε στο 70ο λεπτό, στάθηκε αρκετό για να κρίνει και την αναμέτρηση. Σημειώθηκε N/G στα έξι από τα εννέα τελευταία της παιχνίδια. Εκτός έδρας μετράει μια νίκη, μια ισοπαλία και οκτώ ήττες στο φετινό πρωτάθλημα, έχοντας ηττηθεί και στις επτά τελευταίες εξόδους της.

Στην Interwetten μπορείτε να βρείτε πλήθος από στοιχηματικές επιλογές για το συγκεκριμένο παιχνίδι, όλα τα βασικά στοιχήματα, μέχρι ειδικά ομάδων και παικτών, αλλά και κάρτες, κόρνερ και σκόρερ, μεταξύ άλλων.