Στα πλαίσια της 22ης αγωνιστικής στην Segunda Division, η Σαραγόσα φιλοξενεί τη Χιχόν (22:00) και η Interwetten προσφέρει την αναμέτρηση με πλήθος αγορών!

Στα αρνητικά αποτελέσματα επέστρεψε η Σαραγόσα, μετά από τέσσερις αναμετρήσεις, με απολογισμό τρεις νίκες και μια ισοπαλία. Την περασμένη αγωνιστική, το σύνολο του Βίκτορ Φερνάντεθ φιλοξενήθηκε από την Ουέσκα, κόντρα στυην οποία γνώρισε την ήττα με 2-1. Βρέθηκε πίσω στο 20′, ισοφάρισε προσωρινά με τον Αλμπέρτο Σόρο στις καθυστερήσεις του πρώτου ημιχρόνου, για να δεχθεί και δεύτερο τέρμα στο 69′ για το τελικό αποτέλεσμα. Σημειώθηκε G/G και Over 2.5 στα τρία από τα τέσσερα τελευταία της παιχνίδια. Εντός έδρας μετράει πέντε νίκες, τρεις ισοπαλίες και τρεις ήττες, στο φετινό πρωτάθλημα.

Παράλληλα, στις ήττες επέστρεψε και η Χιχόν, μετά από τρεις αναμετρήσεις, με απολογισμό δυο νίκες και μια ισοπαλία. Την περασμένη αγωνιστική, το σύνολο του Χοσέ Αλμπέρτο Λόπεθ φιλοξένησε την Εξτρεμαδούρα, κόντρα στυην οποία γνώρισε την ήττα με 0-1. Το αυτογκόλ που σημείωσε ο Κάρλος Κορδέρο στο 78′, έκρινε και την αναμέτρηση. Σημειώθηκε N/G και Under 2.5 στα πέντε από τα έξι τελευταία της παιχνίδια. Εκτός έδρας μετράει δυο νίκες, τέσσερις ισοπαλίες και τέσσερις ήττες, στο φετινό πρωτάθλημα.

Στην Interwetten μπορείτε να βρείτε πλήθος από στοιχηματικές επιλογές για το συγκεκριμένο παιχνίδι, όλα τα βασικά στοιχήματα, μέχρι ειδικά ομάδων και παικτών, αλλά και κάρτες, κόρνερ και σκόρερ, μεταξύ άλλων.