bet365

Στα πλαίσια της έβδομης αγωνιστικής στο Brasileirao Serie B, η Σαπεκοένσε φιλοξενεί τη Ζουβεντούδε (02:30) και η Bet365 είναι παρούσα στον αγώνα με κορυφαίες αποδόσεις!

Από την πρώτη της ήττα στο φετινό πρωτάθλημα προέρχεται η Σαπεκοένσε, μετά από τέσσερις αναμετρήσεις, μετρώντας τρεις νίκες και μια ισοπαλία. Την περασμένη αγωνιστική, το σύνολο του Ουμπέρτο Λουζέρ φιλοξενήθηκε από την Κουιάμπα, κόντρα στην οποία ηττήθηκε με 2-1. Προηγήθηκε στο σκορ με το τέρμα του Παουλίνιο, για να δεχθεί την ανατροπή με δυο γκολ στις καθυστερήσεις (90’+3, 90’+4). Σημειώθηκε Νo Goal και Under 2.5, στα τέσσερα από τα πέντε τελευταία παιχνίδια της στο πρωτάθλημα.

Αγνοεί τους τρεις βαθμούς της νίκης εδώ και τέσσερις αναμετρήσεις στο πρωτάθλημα η Ζουβεντούδε, μετρώντας τρεις ισοπαλίες και μια ήττα. Την περασμένη αγωνιστική, το σύνολο του Πιντάδο φιλοξένησε τη Μποταφόγκο, με την οποία αναδείχθηκε ισόπαλη χωρίς τέρματα. Ήταν η τρίτη διαδοχική της ισοπαλία, έχοντας προηγηθεί εκείνες με Αμέρικα Μινέιρο (0-0 εντός) και Ναούτικο (3-3 εκτός).