bet365 logo

Στα πλαίσια της 14ης αγωνιστικής στη βραζιλιάνικης Serie A, η Σάο Πάολο φιλοξενεί τη Σάντος (23:00) και η Bet365 είναι παρούσα στον αγώνα με πλήθος κορυφαίων στοιχημάτων!

Από ένα αήττητο σερί έξι αναμετρήσεων προέρχεται στο πρωτάθλημα η Σάο Πάολο, όπου και μετράει κατά σειρά τέσσερις ισοπαλίες και δυο νίκες. Την περασμένη αγωνιστική, το σύνολο του Κούκα φιλοξενήθηκε από τη Φλουμινένσε, της οποίας επικράτησε με 1-2. Παρότι προηγήθηκε με τον Ρεϊνάλδο στο 20′, δέχθηκε προσωρινά την ισοφάριση λίγο μετά το μισάωρο. Εν τέλει όμως, το εύστοχο πέναλτι του Ρεϊναλδο στο έβδομο λεπτό των καθυστερήσεων χάρισε και τη νίκη στην ομάδα του. Σημειώθηκε G/G στα τρία από τα τέσσερα τελευταία της παιχνίδια. Εντός έδρας είναι αήττητη, μετρώντας δυο νίκες και τέσσερις ισοπαλίες.

Την έβδομη διαδοχική της νίκη στο πρωτάθλημα πανηγύρισε η Σάντος. Την περασμένη αγωνιστική, το σύνολο του Χόρχε Σαμπάολι φιλοξένησε τη Γκοϊάς, την οποία συνέτριψε με το εντυπωιακό 6-1. Τα τέρματα των Σάντσες (9′), Λούκας Βερίσμο (15′), Γκουστάβο Ενρίκε (37′), Εντουάρντο Σάσα (52′) και Σοτέλδο (68′, 81′) ήταν και αυτά που της χάρισαν το τρίποντο, με τους φιλοξενούμενους να μειώνουν απλά για το τελικό αποτέλεσμα. Σταθερά στην κορυφή, ούσα στο +4 από τους διώκτες της. Εντός έδρας μετράει τέσσερις νίκες και από μια ισοπαλία και ήττα, παίρνοντας το διπλό στις τρεις τελευταίες εξόδους της.

Στην Bet365 θα βρείτε επιλογές για το Νικητή του Αγώνα, το Over/Under, το Goal/No Goal, τις Αγορές Ημιχρόνου, τους Σκόρερ, τις Κάρτες, και πολλά ακόμα ειδικά στοιχήματα.