bet365

Στα πλαίσια της τέταρτης αγωνιστικής του Brasileirao Serie A, η Σάο Πάολο φιλοξενεί τη Μπαΐα (02:00) και η Bet365 είναι παρούσα στον αγώνα με κορυφαίες αποδόσεις!

Από την πρώτη της ήττα στο φετινό πρωτάθλημα προέρχεται η Σάο Πάολο, μετά και τη νίκη επί της Φορταλέζα (1-0 εντός). Την περασμένη αγωνιστική, το σύνολο του Φερνάντο Ντινίζ φιλοξενήθηκε από τη Βάσκο ντα Γκάμα, κόντρα στην οποία ηττήθηκε με 2-1. Βρέθηκε πίσω με δυο τέρματα (62′, 75′), για να μειώσει απλά στο τελικό αποτέλεσμα με το πέναλτι του Ρεϊνάλντο, στο έβδομο λεπτό των καθυστερήσεων. Σημειώθηκε Over 2.5, τα τέσσερα από τα πέντε τελευταία παιχνίδια της στο πρωτάθλημα.

Τη δεύτερη διαδοχική της νίκη στο φετινό πρωτάθλημα πανηγύρισε η Μπαΐα, μετά και από εκείνη επί της Κοριτίμπα (1-0 εντός). Την περασμένη αγωνιστική, το σύνολο του Ρόζερ Μασάδο φιλοξένησε τη Μπραγκαντίνο, κόντρα στην οποία επικράτησε με 2-1. Προηγήθηκε με τον Ζουνίνιο στο 26′ και παρότι δέχθηκε την ισοφάριση στο 77′, εν τέλει επικράτησε με το τέρμα του Ερνάντο, στο τρίτο λεπτό των καθυστερήσεων. Σημειώθηκε Goal/Goal, στα δέκα από τα έντεκα τελευταία παιχνίδια της στο πρωτάθλημα.