bet365

Στα πλαίσια της 11ης αγωνιστικής στο Brasileirao Serie A, η Σάο Πάολο φιλοξενεί την Ατλέτικο Παραναένσε (01:00) και η Bet365 είναι παρούσα στον αγώνα με κορυφαίες αποδόσεις!

Επιστροφή στις νίκες για τη Σάο Πάολο, μετά από δυο αναμετρήσεις και με απολογισμό μια ισοπαλία και μια ήττα. Την προηγούμενη αγωνιστική, η ομάδα του Φερνάντο Ντινίζ φιλοξενήθηκε από τη Σπορτ Ρεσίφε, στην έδρα της οποίας επικράτησε με 0-1. Το τέρμα που σημείωσε ο Πάμπλο στο έκτο μόλις λεπτό, στάθηκε αρκετό για να κρίνει και την αναμέτρηση. Σημειώθηκε Under 2.5, στα τρία από τα τέσσερα τελευταία παιχνίδια της στο πρωτάθλημα.

Την τρίτη διαδοχική της ήττα στο πρωτάθλημα πανηγύρισε η Ατλέτικο Παραναένσε, μετά και από εκείνες κόντρα σε Σάντος (3-1 εκτός) και Παλμέιρας (0-1 εντός). Την προηγούμενη αγωνιστική, η ομάδα του Ντοριβάλ Τζούνιορ υποδέχθηκε τη Φλουμινένσε, από την οποία και ηττήθηκε με 0-1. Το αυτογκόλ του Αγκιλάρ στις καθυστερήσεις του ημιχρόνου, στάθηκε αρκετό για να κρίνει και την αναμέτρηση. Σημειώθηκε Under 2.5, στα 13 από τα 15 τελευταία παιχνίδια της στο πρωτάθλημα.