Στα πλαίσια της 13ης αγωνιστικής στη βραζιλιάνικη Serie A, η Σάντος φιλοξενεί τη Γκοϊάς (17:00) και η Bet365 είναι παρούσα στον αγώνα με πλήθος κορυφαίων στοιχημάτων!

Την έκτη διαδοχική της νίκη στο πρωτάθλημα πανηγύρισε η Σάντος. Για την προηγούμενη αγωνιστική, το σύνολο του Χόρχε Σαμπάολι φιλοξένησε την Αβαΐ, κόντρα στην οποία επικράτησε με 3-1. Πήρε το προβάδισμα στο ένατο λεπτό με τον Ντερλίς Γκονζάλεζ, για να δεχθεί την ισοφάριση στο 28′. Πέντε λεπτά αργότερα όμως, ο Σάντσες έδωσε και πάλι το προβάδισμα στην ομάδα του, με τον Φελίπε Ζόναταν να διαμορφώνει το τελικό αποτέλεσμα στο 78ο λεπτό. Σημειώθηκε N/G και Under 2.5 στα τρία από τα τέσσερα τελευταία της παιχνίδια. Εντός έδρας είναι αήττητη, μετρώντας πέντε νίκες και μια ισοπαλία.

Αγνοεί τους τρεις βαθμούς της νίκης εδώ και τρεις αναμετρήσεις η Γκοϊάς, όπου και μετράει δυο ισοπαλίες και μια ήττα. Για την προηγούμενη αγωνιστική, το σύνολο του Κλαουντινέι Ολιβέιρα φιλοξένησε την Ατλέτικο Μινέιρο, με την οποία έμεινε στο μηδέν. Δεύτερη διαδοχική “λευκή” ισοπαλία, έχοντας προηγηθεί εκείνη στην έδρα της Αβαΐ. Εκτός έδρας μετράει μια νίκη, μια ισοπαλία και τρεις ήττες, αγνοώντας το διπλό στις τέσσερις τελευταίες εξ αυτών.