bet365

Στα πλαίσια της έβδομης αγωνιστικής στο Brasileirao Serie A, η Σάντος φιλοξενεί τη Βάσκο ντα Γκάμα (03:30) και η Bet365 είναι παρούσα στον αγώνα με κορυφαίες αποδόσεις!

Τη δεύτερη διαδοχική της ήττα στο φετινό πρωτάθλημα υπέστη η Σάντος, μετά και από εκείνη κόντρα στην Παλμέιρας (2-1 εκτός). Την περασμένη αγωνιστική, το σύνολο του Κούκα φιλοξένησε τη Φλαμένγκο, κόντρα στην οποία ηττήθηκε με 0-1. Το τέρμα που δέχθηκε στις καθυστερήσεις του πρώτου ημιχρόνου, ήταν και αυτό που έκρινε την αναμέτρηση. Σημειώθηκε Under 2.5, στα τέσσερα από τα έξι τελευταία παιχνίδια της στο πρωτάθλημα.

Πρώτη ήττα στο φετινό πρωτάθλημα για τη Βάσκο ντα Γκάμα, μετά από τέσσερις αναμετρήσεις, μετρώντας τρεις νίκες και μια ισοπαλία. Την περασμένη αγωνιστική, το σύνολο του Ραμόν Μενέσες φιλοξενήθηκε από την Φλουμινένσε, κόντρα στην οποία ηττήθηκε με 2-1. Βρέθηκε πίσω με δυο τέρματα (3′, 81′), για να μειώσει απλά στο τελικό αποτέλεσμα. Σημειώθηκε Over 2.5, στα τρία από τα τέσσερα τελευταία παιχνίδια της στο πρωτάθλημα.