Στα πλαίσια της ένατης αγωνιστικής στο Brasileirao Serie A, η Σάντος φιλοξενεί την Ατλέτικο Μινέιρο (03:30) και η Interwetten προσφέρει την αναμέτρηση με πλήθος αγορών!

Επιστροφή στις νίκες για τη Σάντος, μετά από τρεις αναμετρήσεις, μετρώντας μια ισοπαλία και δυο ήττες. Την περασμένη αγωνιστική, το σύνολο του Κούκα φιλοξενήθηκε από την Σεαρά, κόντρα στην οποία επικράτησε με 0-1. Το τέρμα που σημείωσε ο Φελίπε Ζόναταν στο ένατο λεπτό, ήταν και αυτό που έκρινε την αναμέτρηση. Σημειώθηκε Under 2.5, στα πέντε από τα οκτώ τελευταία παιχνίδια της.

Τη δεύτερη διαδοχική νίκη στο φετινό πρωτάθλημα πανηγύρισε η Ατλέτικο Μινέιρο, μετά και από εκείνη με αντίπαλο τη Σάο Πάολο (3-0 εντός). Την περασμένη αγωνιστική, το σύνολο του Χόρχε Σαμπάολι φιλοξενήθηκε από την Κοριτίμπα, κόντρα στην οποία επικράτησε με 0-1. Το τέρμα που σημείωσε ο Εντουάρντο Σάσα στο 33ο λεπτό, ήταν και που έκρινε την αναμέτρηση. Σημειώθηκε No Goal, στα τρία τελευταία παιχνίδια της.