Στα πλαίσια της τέταρτης αγωνιστικής στην Primera B της Χιλής, η Σαν Λουίς φιλοξενεί τη Ντεπόρτες Κοπιάπο (23:00) και η Bet365 είναι παρούσα στον αγώνα με κορυφαίες αποδόσεις!

Την πρώτη της ήττα στο φετινό πρωτάθλημα υπέστη η Σαν Λουίς, μετά και τη νίκη της πρεμιέρας με αντίπαλο τη Μπαρνετσέα (4-1 εντός). Την περασμένη αγωνιστική, το σύνολο του Βίκτορ Ριβέρο φιλοξενήθηκε από τη Μαγκαγιάνες, από την οποία και ηττήθηκε με 1-0. Αγωνιζόμενη με παίκτη λιγότερο από το 12′, δέχθηκε γκολ από το σημείο του πέναλτι, δυο λεπτά πριν από το φινάλε. Σημειώθηκε No Goal στα τέσσερα από τα πέντε τελευταία της παιχνίδια.

Από τη δεύτερη διαδοχική της ήττα στο φετινό πρωτάθλημα προέρχεται η Ντεπόρτες Κοπιάπο, έχοντας προηγηθεί εκείνη κόντρα στην Ουνιόν Σαν Φελίπε (2-1 εκτός). Την περασμένη αγωνιστική, το σύνολο του Έκτορ Αλμάνδοζ φιλοξένησε την Πουέρτο Μοντ, από την οποία και ηττήθηκε με 1-3. Ο Βέγκα σημειώσε το μοναδικό τέρμα της ομάδας του στο 88ο λεπτό, μειώνοντας προσωρινά σε 1-2. Σημειώθηκε Goal/Goal στα έξι τελευταία της παιχνίδια.