bet365 logo

Στα πλαίσια της ένατης αγωνιστικής στη Ýokary Liga, η Σαγκαντάμ φιλοξενεί τη Μπάλκαν (15:15) και η Bet365 είναι παρούσα στον αγώνα με κορυφαίες αποδόσεις!

Ένα αήττητο σερί τεσσάρων αναμετρήσεων “τρέχει” στο πρωτάθλημα η Σαγκαντάμ, με τρεις νίκες και μια ισοπαλία. Την περασμένη αγωνιστική, φιλοξενήθηκε από την Ασγκαμπάτ, με την οποία αναδείχθηκε ισόπαλη 1-1. Παρότι βρέθηκε πίσω στο 16′, έφτασε στην ισοφάριση με τον Μαγκτίμοου στο 54ο λεπτό, για το τελικό αποτέλεσμα. Σημειώθηκε Under 2.5, στα οκτώ τελευταία παιχνίδια της. Εντός έδρας μετράει δυο νίκες και δυο ισοπαλίες, στο φετινό πρωτάθλημα.

Επιστροφή στις ήττες για τη Μπάλκαν, μετά και τη νίκη που πανηγύρισε επί της Αλτίν Ασίρ (1-0 εντός). Την περασμένη αγωνιστική, φιλοξένησε την Αχάλ, κόντρα στην οποία γνώρισε την ήττα με το 1-2. Παρότι προηγήθηκε με το πέναλτι του Γκουρμπάνοφ στο ένατο λεπτό, είδε την αντίπαλό της να φτάνει στην ανατροπή (38′, 69′) και να επικρατεί. Σημειώθηκε Goal/Goal και Over 2.5, στα τρία από τα πέντε τελευταία παιχνίδια της. Εκτός έδρας μετράει τέσσερις ήττες, στο φετινό πρωτάθλημα.

Στη Bet365 θα βρείτε επιλογές για το Νικητή του Αγώνα, το Over/Under, το Goal/No Goal, τις Αγορές Ημιχρόνου, τους Σκόρερ, τις Κάρτες, και πολλά ακόμα ειδικά στοιχήματα.