bet365

Στα πλαίσια της πρώτης αγωνιστικής στο UEFA Nations League, η Ρουμανία φιλοξενεί τη Βόρεια Ιρλανδία (21:45) και η Bet365 είναι παρούσα στον αγώνα με κορυφαίες αποδόσεις!

Μακριά από τα νικηφόρα αποτελέσματα παραμένει εδώ και τρεις αναμετρήσεις η Ρουμανία, μετρώντας μια ισοπαλία και δυο ήττες. Για την τελευταία αγωνιστική στα προκριματικά του Euro, φιλοξενήθηκε από την Ισπανία, στην έδρα της οποίας γνώρισε βαριά ήττα με 5-0. Βρέθηκε πίσω με τέσσερα τέρματα από το πρώτο ημίχρονο (8′, 33′, 43′, αυτ. 45′), με το τελικό αποτέλεσμα να διαμορφώνεται στο πρώτο λεπτό των καθυστερήσεων. Σημειώθηκε No Goal, στα τέσσερα από τα πέντε τελευταία επίσημα παιχνίδια της.

Όπως η αποψινή της αντίπαλος, έτσι και η Βόρεια Ιρλανδία δεν έχει πανηγυρίσει νίκη στα τέσσερα τελευταία επίσημα παιχνίδια της, μετρώντας μια ισοπαλία και τρεις ήττες. Για την τελευταία αγωνιστική στα προκριματικά του Euro, το σύνολο του Μάικλ Ο’Νιλ φιλοξενήθηκε από τη Γερμανία, στην έδρα της οποίας ηττήθηκε με το βαρύ 6-1. Προηγήθηκε στο έβδομο λεπτό με τον Σμιθ, για να δεχθεί στην πορεία την ανατροπή (19′, 43′, 47′, 60′, 73′, 90’+1). Σημειώθηκε No Goal και Under 2.5, στα τρία από τα πέντε τελευταία επίσημα παιχνίδια της.