Στα πλαίσια της 22ης αγωνιστικής στη Ligue 1, η Ρεν φιλοξενεί τη Μαρσέιγ (21:45) και η Interwetten προσφέρει την αναμέτρηση με πλήθος αγορών!

Την πέμπτη διαδοχική της νίκη σε επίπεδο πρωταθλήματος πανηγύρισε η Ρεν, έχοντας προηγηθεί εκείνες κόντρα σε Σεντ Ετιέν (2-1 εντός), Μετς (0-1 εκτός), Ανζέ (2-1 εντός) και Λυών (0-1 εκτός). Την περασμένη αγωνιστική, το σύνολο του Ζουλιέν Στεφάν φιλοξένησε τη Μπορντό, της οποίας και επικράτησε με 1-0. Το τέρμα του Νιάνγκ στο 82ο λεπτό, ήταν και αυτό που έκρινε την αναμέτρηση. Σημειώθηκε N/G και Under 2.5 στα τρία από τα τέσσερα τελευταία της παιχνίδια. Εντός έδρας μετράει έξι νίκες, μια ισοπαλία και δυο ήττες, στο φετινό πρωτάθλημα, επικρατώντας και στα πέντε πιο πρόσφατα αντίστοιχα ματς.

Αήττητη εδώ και επτά αναμετρήσεις η Μαρσέιγ, με επτά νίκες και μια ισοπαλία. Την περασμένη αγωνιστική, το σύνολο του Αντρέ Βίλας-Μπόας φιλοξένησε τη Νιμ, της οποίας και επικράτησε με 3-1. Το αυτογκόλ του Αλακού (46′) και τα τέρματα των Μπενεντέτο (65′) και Παγιέ (61′) έδωσαν σαφές προβάδισμα στους Μασσαλούς, πριν οι φιλοξενούμενοι απλά μειώσουν για το τελικό αποτέλεσμα, στις καθυστερήσεις. Σημειώθηκε G/G στα τρία τελευταία της παιχνίδια. Εκτός έδρας μετράει τέσσερις νίκες, τρεις ισοπαλίες και δυο ήττες, στο φετινό πρωτάθλημα, μένοντας αήττητη στις τρεις πιο πρόσφατες εξόδους της (2-1-0).

Στην Interwetten μπορείτε να βρείτε πλήθος από στοιχηματικές επιλογές για το συγκεκριμένο παιχνίδι, όλα τα βασικά στοιχήματα, μέχρι ειδικά ομάδων και παικτών, αλλά και κάρτες, κόρνερ και σκόρερ, μεταξύ άλλων.