bwin

Στη bwin σε περιμένει κορυφαία στοιχηματική εμπειρία!

Παρότι δεν πραγματοποίησε σπουδαία εμφάνιση, ο Παναθηναϊκός έφτασε μια ανάσα από το break και το 1-0 στη σειρά με τη Ρεάλ. Οι «πράσινοι» βρέθηκαν στο -14 στα πρώτα λεπτά του τρίτου δεκαλέπτου, ωστόσο η αφύπνιση του Καλάθη στην τέταρτη περίοδο έφερε την ομάδα του Πιτίνο στο +6, με ένα τετράλεπτο να απομένει για τη λήξη. Στο υπόλοιπο διάστημα, ο Παναθηναϊκός δεν βρήκε λύσεις στην σκληρή άμυνα της Ρεάλ, έμεινε άποντος κι έφυγε ηττημένος από το Game 1, αφού ο Τόμας αστόχησε σε σουτ ισοφάρισης στο τέλος. Το τελικό 75-72, συνιστά την έκτη διαδοχική ήττα της ελληνικής ομάδας από τους Μαδριλένους, μετρώντας από την περσινή περίοδο.

Επιστροφή* πονταρίσματος στο Ρεάλ Μαδρίτης – Παναθηναϊκός, αξεπέραστο live στοίχημα και αυτόματο cashout* στη bwin.

21+ | ΚΕΘΕΑ: 210-9237777 | Ρυθμιστής: UKGC | Συχνή συμμετοχή: κίνδυνος εθισμού και απώλειας περιουσίας