bet365 logo

H Ρεάλ Μαδρίτης υποδέχεται απόψε (22:00) τη Μάντσεστερ Σίτι για τους “16” του Champions League και η Bet365 είναι παρούσα στον αγώνα με κορυφαίες αποδόσεις!

Δεν πείθει η Ρεάλ το τελευταίο διάστημα, μετρά μόλις μία νίκη στα τέσσερα τελευταία παιχνίδια. Αφού αποκλείστηκε από το Copa Del Rey, έχασε και την πρώτη θέση στη Primer Division. Μετά το 2-2 εντός έδρας με τη Θέλτα, το Σάββατο ηττήθηκε στην έδρα της Λεβάντε με 1-0 και είδε την Μπαρτσελόνα να την προσπερνά στην κορυφή, λίγες μέρες πριν το “clasico”. Φλύαρη και σχετικά ακίνδυνη στο Ciudad de Valencia η ομάδα του Ζιντάν, δέχθηκε το καθοριστικό τέρμα στο 79ο λεπτό και δεν μπόρεσε να αντιδράσει ως το φινάλε. Αυτή ήταν η πρώτη της ήττα για το πρωτάθλημα από τις 19 Οκτωβρίου.

Η Μάντσεστερ Σίτι έχει βγάλει από το μυαλό τις εδώ και μήνες το πρωτάθλημα στην Αγγλία, καθώς βρίσκεται στο -22 από τη Λίβερπουλ και θα παίξει τα ρέστα στο Champions League, όπου θα κάνει καιρό να συμμετάσχει αν ισχύσει τελικά η αυστηρή τιμωρία της UEFA. Το Σάββατο η ομάδα του Γκουαρδιόλα πέρασε νικηφόρα από την έδρα της Λέστερ με γκολ του Ζεσούς στο 80ο λεπτό. Ο νεαρός Βραζιλιάνος φορ είχε περάσει ως αλλαγή στο παιχνίδι τρία λεπτά νωρίτερα στη θέση του Αγουέρο, ο οποίος με τη σειρά του είχε αστοχήσει σε πέναλτι. Ανώτεροι οι “σίτιζενς” εδραιώθηκαν στη 2η θέση. Από τον όμιλο προκρίθηκαν ως 1οι με 14 βαθμούς (4-2-0) απέναντι σε Αταλάντα, Σαχτάρ και Ντινάμο Ζάγκρεμπ.

Στη Bet365 θα βρείτε επιλογές για το Νικητή του Αγώνα, το Over/Under, το Goal/No Goal, τις Αγορές Ημιχρόνου, τους Σκόρερ, τις Κάρτες, και πολλά ακόμα ειδικά στοιχήματα.