bet365

Στα πλαίσια της 33ης αγωνιστικής στην Primeira Liga, η Πόρτο φιλοξενεί τη Μορεϊρένσε (23:15) και η Bet365 είναι παρούσα στον αγώνα με κορυφαίες αποδόσεις!

Αήττητη εδώ και επτά αναμετρήσεις παραμένει η Πόρτο, μετρώντας έξι νίκες και μια ισοπαλία. Την περασμένη αγωνιστική, το σύνολο του Σέρχιο Κονσεϊσάο φιλοξένησε τη Σπόρτινγκ Λισσαβώνας, κόντρα στην οποία επικράτησε με 2-0. Πήρε προβάδισμα με τον Ντανίλο Περέιρα στο 64′, με τον Μαρεγκά να διαμορφώνει το τελικό αποτέλεσμα στις καθυστερήσεις. Σημειώθηκε No Goal, στα έξι από τα επτά τελευταία παιχνίδια της. Εντός έδρας μετράει δεκατέσσερις νίκες, μια ισοπαλία και μια ήττα, στο φετινό πρωτάθλημα.

Παράλληλα όμως, και η Μορεϊρένσε είναι αήττητη εδώ και έξι αναμετρήσεις, μετρώντας δυο νίκες και τέσσερις ισοπαλίες. Την περασμένη αγωνιστική, το σύνολο του Ρικάρντο Σοάρες φιλοξένησε την Πάκος Φερέιρα, με την οποία αναδείχθηκε ισόπαλη 1-1. Παρότι προηγήθηκε με το πέναλτι του Βιτόρια στο 36′, δέχθηκε την ισοφάριση για το τελικό αποτέλεσμα στο 75ο λεπτό. Σημειώθηκε Under 2.5, στα δέκα τελευταία παιχνίδια της. Εκτός έδρας μετράει τέσσερις νίκες, επτά ισοπαλίες και πέντε ήττες, στο φετινό πρωτάθλημα.

Στη Bet365 θα βρείτε επιλογές για το Νικητή του Αγώνα, το Over/Under, το Goal/No Goal, τις Αγορές Ημιχρόνου, τους Σκόρερ, τις Κάρτες, και πολλά ακόμα ειδικά στοιχήματα.