Στα πλαίσια της έκτης αγωνιστικής στη Serie A, η Πάρμα φιλοξενεί την Τορίνο (21:45) και η Bet365 είναι παρούσα στον αγώνα με πλήθος κορυφαίων στοιχημάτων!

Στις νίκες επέστρεψε Πάρμα, μετά τις δυο ήττες από Κάλιαρι (1-3 εντός) και Λάτσιο (2-0 εκτός). Την περασμένη αγωνιστική, το σύνολο του Ρομπέρτο Ντ’Αβέρσα φιλοξένησε τη Σασουόλο, κόντρα στην οποία επικράτησε με 1-0. Έχασε την ευκαιρία να προηγηθεί στο 74′, με τον Ινγκλέσε να αστοχεί σε πέναλτι, για να επικρατήσει εν τέλει με το αυτογκόλ του Μπουράμπια στο πέμπτο λεπτό των καθυστερήσεων. Σημειώθηκε N/G και Under 2.5 στα τρία από τα πέντε τελευταία της παιχνίδια. Στα οκτώ τελευταία εντός της στη διοργάνωση, πανηγύρισε δυο νίκες, μετρώντας ακόμη τρεις ισοπαλίες και τρεις ήττες.

Μετά από δυο διαδοχικές ήττες, από Λέτσε (1-2 εντός) και Σαμπντόρια (1-0 εκτός), η Τορίνο επέστρεψε στις νίκες. Την περασμένη αγωνιστική, το σύνολο του Βάλτερ Ματσάρι φιλοξένησε τη Μίλαν, κόντρα στην οποία επικράτησε με 2-1. Παρότι βρέθηκε πίσω με πέναλτι στο 18′, κατάφερε να φτάσει στην ανατροπή, χάρη στα δυο τέρματα του Μπελότι, στο 72ο και στο 76ο λεπτό. Σημειώθηκε G/G και Over 2.5 στα τέσσερα από τα πέντε τελευταία της παιχνίδια. Στα τέσσερα τελευταία εκτός της στη διοργάνωση, πανηγύρισε ένα διπλό, μετρώντας ακόμη μια ισοπαλία και δυο ήττες.