Στα πλαίσια της 20ης αγωνιστικής στη Ligue 1, η Παρί Σεν Ζερμέν φιλοξενεί τη Μονακό (22:00) και η Bet365 είναι παρούσα στον αγώνα με κορυφαίες αποδόσεις!

Την έκτη διαδοχική της νίκη στο πρωτάθλημα πανηγύρισε η Παρί Σεν Ζερμέν. Την περασμένη αγωνιστική, το σύνολο του Τόμας Τούχελ φιλοξένησε την Αμιάν, της οποίας επικράτησε με 4-1. Δυο τέρματα σημείωσε ο Εμπαπέ (10′, 65′) και από ένα οι Νεϊμάρ (46′) και Ικάρντι (84′), με τους φιλοξενούμενους να μειώνουν προσωρινά σε 3-1, στο 70ο λεπτό. Σημειώθηκε Over 2.5 στα τρία τελευταία της παιχνίδια. Εντός έδρας μετράει οκτώ νίκες και μια ήττα, στο φετινό πρωτάθλημα, έχοντας επικρατήσει στα πέντε πιο πρόσφατα αντίστοιχα ματς.

Αήττητη εδώ και τέσσερις αναμετρήσεις η Μονακό, με απολογισμό τρεις νίκες και μια ισοπαλία. Την περασμένη αγωνιστική, το σύνολο του Λεονάρντο Ζαρντίμ φιλοξένησε τη Λιλ, την οποία συνέτριψε με 5-1. Βρέθηκε πίσω μετά από 13 λεπτά αγώνα, για να κάνει την ανατροπή με τους Ζέλσον Μαρτίνς (23′), Μπαλντέ Κεϊτά (29′), Μπεν Γεντέρ (53′, 65′) και Γκλικ (90’+2). Σημειώθηκε Over 2.5 στα τέσσερα από τα πέντε τελευταία της παιχνίδια. Εκτός έδρας μετράει δυο νίκες, τρεις ισοπαλίες και τέσσερις ήττες, στο φετινό πρωτάθλημα.