bet365 logo

Στα πλαίσια της 21ης αγωνιστικής στη Super League 1, ο ΠΑΟΚ φιλοξενεί το Βόλο (18:00) και η Bet365 είναι παρούσα στον αγώνα με κορυφαίες αποδόσεις!

Την τρίτη διαδοχική του νίκη στο φετινό πρωτάθλημα πανηγύρισε ο ΠΑΟΚ, έχοντας προηγηθεί εκείνες κόντρα σε ΑΕΚ (1-0 εντός) και Αστέρα Τρίπολης (3-1 εντός). Την περασμένη αγωνιστική, το σύνολο του Αμπέλ Φερέιρα φιλοξενήθηκε από τη Λαμία, της οποίας και επικράτησε με 0-1. Το τέρμα του Λέο Μάτος στο 33ο λεπτό, στάθηκε αρκετό για να κρίνει και την αναμέτρηση. Σημειώθηκε G/G και Over 2.5 στα τρία από τα πέντε τελευταία του παιχνίδια. Εντός έδρας μετράει οκτώ νίκες και δυο ισοπαλίες, στο φετινό πρωτάθλημα, έχοντας επικρατήσει στα πέντε πιο πρόσφατα αντίστοιχα ματς.

Αγνοεί τη νίκη εδώ και τρεις αναμετρήσεις ο Βόλος, έχοντας απολογισμό μια ισοπαλία και δυο ήττες. Την περασμένη αγωνιστική, το σύνολο του Αλμπέρτο Γκαγιέχο φιλοξένησε την ΑΕΚ, κόντρα στην οποία γνώρισε την ήττα με 1-3. Βρέθηκε πίσω στο σκορ με τρία τέρματα διαφορά (9′, 25′, 52′), μειώνοντας απλά στο τελικό αποτέλεσμα, με τον Γκουαροτσένα, ένα λεπτό πριν το φινάλε. Σημειώθηκε G/G και Over 2.5 στα τρία από τα τέσσερα τελευταία του παιχνίδια. Εκτός έδρας μετράει δυο νίκες, δυο ισοπαλίες και έξι ήττες ο εκτός έδρας απολογισμός του, στο φετινό πρωτάθλημα,

Στη Bet365 θα βρείτε επιλογές για το Νικητή του Αγώνα, το Over/Under, το Goal/No Goal, τις Αγορές Ημιχρόνου, τους Σκόρερ, τις Κάρτες, και πολλά ακόμα ειδικά στοιχήματα.