Στα πλαίσια της 20ης αγωνιστικής στη Super League 1, ο Παναθηναϊκός φιλοξενεί τον Ατρόμητο (19:30) και η Bet365 είναι παρούσα στον αγώνα με κορυφαίες αποδόσεις!

Τη δεύτερη διαδοχική του νίκη στο πρωτάθλημα πανηγύρισε ο Παναθηναϊκός, μετά και από εκείνη κόντρα στον Πανιώνιο (3-0 εντός). Την περασμένη αγωνιστική, το σύνολο του Γιώργου Δώνη φιλοξενήθηκε από την Ξάνθη, κόντρα στην οποία επικράτησε με 0-1. Το τέρμα του Μακέντα στο 50ο λεπτό, ήταν και αυτό που έκρινε την αναμέτρηση. Σημειώθηκε N/G στα τέσσερα τελευταία του παιχνίδια. Εντός έδρας μετράει τέσσερις νίκες, δυο ισοπαλίες και τρεις ήττες, στο φετινό πρωτάθλημα.

Αήττητος εδώ και τρεις αναμετρήσεις στο πρωτάθλημα είναι ο Ατρόμητος, με δυο νίκες και μια ισοπαλία. Την περασμένη αγωνιστική, το σύνολο του Σάββα Παντελίδη φιλοξένησε το Βόλο, με τον οποίο αναδείχθηκε ισόπαλο χωρίς τέρματα. Σημειώθηκε G/G στα πέντε από τα επτά τελευταία του παιχνίδια. Εκτός έδρας μετράει τρεις νίκες, μια ισοπαλία και πέντε ήττες, στο φετινό πρωτάθλημα.