Στα πλαίσια της πέμπτης αγωνιστικής στο Brasileirao Serie A, η Παλμέιρας φιλοξενεί τη Σάντος (22:00) και η Interwetten προσφέρει την αναμέτρηση με πλήθος αγορών!

Αήττητη στο φετινό πρωτάθλημα παραμένει η Παλμέιρας, μετρώντας μια νίκη και δυο ισοπαλίες. Την περασμένη αγωνιστική, το σύνολο του Βαντερλέι Λουξεμπούργκο φιλοξενήθηκε από την Ατλέτικο Παραναένσε, κόντρα στην οποία επικράτησε με 0-1. Το τέρμα του Ράφαελ Βέιγκα στο δεύτερο λεπτό των καθυστερήσεων, έκρινε και την αναμέτρηση. Σημειώθηκε Under 2.5, στα τέσσερα τελευταία παιχνίδια της στο πρωτάθλημα.

Τη δεύτερη διαδοχική της νίκη στο πρωτάθλημα πανηγύρισε η Σάντος, έχοντας προηγηθεί εκείνη επί της Ατλέτικο Παραναένσε (3-1 εντός). Την περασμένη αγωνιστική, το σύνολο του Κούκα φιλοξενήθηκε από τη Σπορτ Ρεσίφε, κόντρα στην οποία επικράτησε με 0-1. Το τέρμα του Μαρίνιο στο 76ο λεπτό, έκρινε και την αναμέτρηση. Σημειώθηκε Under 2.5, στα τρία από τα τέσσερα τελευταία παιχνίδια της στο πρωτάθλημα.