bet365

Στα πλαίσια της δεύτερης αγωνιστικής στο πρωτάθλημα Κύπρου, η Πάφος φιλοξενεί την Ανόρθωση (18:30) και η Bet365 είναι παρούσα στον αγώνα με κορυφαίες αποδόσεις!

Θετικό κρίνεται το ξεκίνημα για την Πάφο στο φετινό πρωτάθλημα. Στην πρεμιέρα, το σύνολο του Κάμερον Τόσακ υποδέχθηκε την Ομόνοια, με την οποία αναδείχθηκε ισόπαλη 2-2. Προηγήθηκε με το πέναλτι του Μπεριγκό στο 14′ και παρότι δέχθηκε την ανατροπή (56′, πεν. 64′), εν τέλει ισοφάρισε για το τελικό αποτέλεσμα, με τον Πάντσεον στο 79ο λεπτό. Σημειώθηκε No Goal, στα τρία από τα τέσσερα τελευταία παιχνίδια της στο πρωτάθλημα.

Από την πλευρά της, η Ανόρθωση μπήρε με το δεξί στο φετινό πρωτάθλημα. Στην πρεμιέρα, το σύνολο του Τιμούρ Κετσμπάγια φιλοξένησε τον Ερμή Αραδίππου, κόντρα στο οποίο επικράτησε με 3-1. Προηγήθηκε με τον Γκαλίτσιο στο 28′, δέχθηκε προσωρινά την ισοφάριση δέκα λεπτά αργότερα, για να επικρατήσει εν τέλει με τα τέρματα των Καλτσά (51′) και Ελουντού (87′). Σημειώθηκε Over 2.5, στα έξι τελευταία παιχνίδια της στο πρωτάθλημα.