bet365

Στα πλαίσια της πρώτης αγωνιστικής στο UEFA Nations League, η Ουκρανία φιλοξενεί την Ελβετία (21:45) και η Bet365 είναι παρούσα στον αγώνα με κορυφαίες αποδόσεις!

Αήττητο σερί έντεκα αγώνων, φιλικών και επίσημων, για την Ουκρανία, μετρώντας επτά νίκες και τέσσερις ισοπαλίες. Για την τελευταία αγωνιστική στα προκριματικά του Euro, το σύνολο του Αντρέι Σεφτσένκο φιλοξενήθηκε από τη Σερβία, με την αναδείχθηκαν ισόπαλοι 2-2. Βρέθηκε δυο φορές πίσω στο σκορ (πεν. 9′, 56′), για να ισοφαρίσει ισάριθμες φορές με τα τέρματα των Γιάρεμτσουκ (32′) και Μπέσεντιν (90’+3). Σημειώθηκε Over 2.5, στα τρία από τα τέσσερα τελευταία επίσημα παιχνίδια της.

Την τρίτη διαδοχική της νίκη πανηγύρισε η Ελβετία, μετά και από εκείνες κόντρα σε Ιρλανδία (2-0 εντός) και Γεωργία (1-0 εντός). Για την τελευταία αγωνιστική στα προκριματικά του Euro, το σύνολο του Βλάντιμιρ Πέτκοβιτς φιλοξενήθηκε από το Γιβραλτάρ, κόντρα στο οποίο επικράτησε με 1-6. Τα τέρματα των Ίτεν (10′, 84′), Βάργκας (50′), Φάσναχτ (57′), Μπενίτο (75′) και Τσάκα (86′) ήταν και αυτά που της χάρισαν τη νίκη, δεχόμενη προσωρινά τη μείωσε σε 1-4, στο 74ο λεπτό. Σημειώθηκε No Goal, στα τέσσερα από τα πέντε τελευταία επίσημα παιχνίδια της.