Στα πλαίσια της όγδοης αγωνιστικής για τα προκριματικά του Euro 2020, η Ουαλία φιλοξενεί την Κροατία (21:45) και η Bet365 είναι παρούσα στον αγώνα με πλήθος κορυφαίων στοιχημάτων!

Μετά και τη νίκη επί του Αζερμπαϊτζάν (2-1 εντός), η Ουαλία παρέμεινε αήττητη για δεύτερο διαδοχικό ματς στα προκριματικά. Την περασμένη αγωνιστική, το σύνολο του Ράιαν Γκιγκς φιλοξενήθηκε από τη Σλοβακία, με την οποία αναδείχθηκε ισόπαλη 1-1. Μπορεί να προηγήθηκε με τον Μουρ στο 25′, δέχθηκε ωστόσο την ισοφάριση για το τελικό αποτέλεσμα, στο 53ο λεπτό. Σημειώθηκε Under 2.5 στα τρία από τα τέσσερα τελευταία της παιχνίδια, φιλικά και επίσημα.

Από ένα αήττητο σερί τεσσάρων αναμετρήσεων προέρχεται στα προκριματικά η Κροατία, με τρεις νίκες και μια ισοπαλία. Την περασμένη αγωνιστική, το σύνολο του Ζλάτκο Ντάλιτς φιλοξένησε την Ουγγαρία, κόντρα στην οποία πήρε τη νίκη με 3-0. Προηγήθηκε με τον Μόντριτς στο πέμπτο λεπτό, ενώ στη συνέχεια, τα τέρματα του Πέτκοβιτς (24′, 43′) διαμόρφωσαν και το τελικό αποτέλεσμα. Σημειώθηκε Over 2.5 στα εννά από τα δέκα τελευταία της παιχνίδια, φιλικά και επίσημα.