Στα πλαίσια της έβδομης αγωνιστικής για τα προκριματικά του Euro 2020, η Ολλανδία φιλοξενεί τη Βόρεια Ιρλανδία (10/10, 21:45) και η Bet365 είναι παρούσα στον αγώνα με πλήθος κορυφαίων στοιχημάτων!

Τη δεύτερη διαδοχική της νίκη στα προκριματικά πανηγύρισε η Ολλανδία, έχοντας προηγηθεί εκείνη στην έδρα της Γερμανίας (2-4). Την περασμένη αγωνιστική, το σύνολο του Ρόναλντ Κούμαν φιλοξενήθηκε από την Εσθονία, στην έδρα της οποίας πήρε το διπλό, επικρατώντας 0-4. Ο Ράιαν Μπάμπελ έδωσε προβάδισμα δυο τερμάτων στην ομάδα του (17′, 47′), με τον Ντεπάι να κάνει τρία τα τέρματα της στο 76′ και τον Βαϊνάλντουμ να διαμορφώνει το τελικό αποτέλεσμα, τρία λεπτά πριν το φινάλε. Σημειώθηκε Over 2.5 στα έξι από τα επτά τελευταία της παιχνίδια σε όλες τις διοργανώσεις.

Από την πρώτη της ήττα στα προκριματικά προέρχεται από την πλευρά της, η Βόρεια Ιρλανδία. Την περασμένη αγωνιστική, το σύνολο του Μάικλ Ο’Νιλ φιλοξένησε τη Γερμανία, κόντρα στην οποία γνώρισε την ήττα με 0-2. Βρέθηκε πίσω στα πρώτα λεπτά του δευτέρου ημιχρόνου, με το τελικό αποτέλεσμα να διαμορφώνεται στο δεύτερο λεπτό των καθυστερήσεων. Αυτή ήταν και η πρώτη της απώλεια στα προκριματικά, έχοντας προηγηθεί οι νίκες επί των Εσθονία (2-0 εντός, 1-2 εκτός) και Λευκορωσία (2-1 εντός, 0-1 εκτός). Σημειώθηκε N/G και Under 2.5 στα τρία τελευταία της παιχνίδια, φιλικά και επίσημα.