Στα πλαίσια της τρίτης αγωνιστικής στη Vysshaya Liga, η Ντιναμό Μπρεστ φιλοξενεί τη Σλάβια Μόζιρ (19:30) και η Interwetten προσφέρει την αναμέτρηση με πλήθος αγορών!

Αήττητη μετά και τις δυο πρώτες αναμετρήσεις του πρωταθλήματος η Ντιναμό Μπρεστ. Την περασμένη αγωνιστική, το σύνολο του Σεργκέι Κόβαλτσουκ φιλοξενήθηκε από την Σλατσκ, κόντρα στην οποία επικράτησε με 0-1. Το τέρμα του Μιλέφσκι στο 19ο λεπτό, ήταν αυτό που έκρινε και την αναμέτρηση. Προηγήθηκε η ισοπαλία της πρεμιέρας με τη Σμολέβιτσι (1-1 εκτός). Σημειώθηκε Under 2.5 στα πέντε από τα έξι τελευταία παιχνίδια της στη διοργάνωση.

Από την πρώτη της νίκη στο φετινό πρωτάθλημα προέρχεται η Σλάβια Μόζιρ. Την περασμένη αγωνιστική, το σύνολο του Μιχαήλ Μαρτίνοβιτς φιλοξένησε τη ΜΠΑΤΕ Μπορίσοφ, κόντρα στην οποία επικράτησε με 2-1. Βρέθηκε πίσω από το 10ο λεπτό, για να κάνει την ανατροπή με τον Μέλνικοφ (32′, 48′). Προηγήθηκε η ήττα της πρεμιέρας από τη Σλατσκ (3-1 εκτός). Σημειώθηκε Goal/Goal, στα πέντε από τα επτά τελευταία επίσημα παιχνίδια της.

Στην Interwetten μπορείτε να βρείτε πλήθος από στοιχηματικές επιλογές για το συγκεκριμένο παιχνίδι, όλα τα βασικά στοιχήματα, μέχρι ειδικά ομάδων και παικτών, αλλά και κάρτες, κόρνερ και σκόρερ, μεταξύ άλλων.