Στα πλαίσια της 20ης αγωνιστικής στη Süper Lig, η Ντενιζλίσπορ φιλοξενεί τη Γκέζτεπε (19:00) και η Bet365 είναι παρούσα στον αγώνα με κορυφαίες αποδόσεις!

Αγνοεί τη νίκη εδώ και τέσσερις αναμετρήσεις η Ντενιζλίσπορ, έχοντας απολογισμό μια ισοπαλία και τρεις ήττες. Την περασμένη αγωνιστική, το σύνολο του Μεχμέτ Οζντιλέκ φιλοξένησε την Αντάλιασπορ, κόντρα στην οποία ηττήθηκε με 0-3. Βρέθηκε πίσω στο 26′, δέχθηκε και δεύτερο τέρμα στο 40′, με το τελικό αποτέλεσμα να διαμορφώνεται στο 57ο λεπτό. Σημειώθηκε Over 2.5 στα πέντε τελευταία της παιχνίδια. Εντός έδρας μετράει δυο νίκες, μια ισοπαλία και έξι ήττες, στο φετινό πρωτάθλημα, έχοντας ηττηθεί στα δυο πιο πρόσφατα αντίστοιχα ματς.

Τη δεύτερη διαδοχική της νίκη στο πρωτάθλημα πανηγύρισε η Γκέζτεπε, έχοντας προηγηθεί εκείνη κόντρα στην Αντάλιασπορ (0-3 εκτός). Την περασμένη αγωνιστική, το σύνολο του Ερσάν Παρλατάν φιλοξένησε τη Μπεσίκτας, κόντρα στην οποία επικράτησε με 2-0. Πήρε προβάδισμα στο 25′ με τον Ακμπουνάρ, με τον Μπόρζες να σημειώνει τοι τελικό αποτέλεσμα, στο τρίτο λεπτό των καθυστερήσεων, του πρώτου ημιχρόνου. Σημειώθηκε Over 2.5 στα έξι από τα επτά τελευταία της παιχνίδια. Εκτός έδρας μετράει τέσσερις νίκες, δυο ισοπαλίες και τέσσερις ήττες, στο φετινό πρωτάθλημα, έχοντας ηττηθεί στις δυο από τις τρεις πιο πρόσφατες εξόδους της.