novibet

Η Ρεάλ Σαραγόσα υποδέχεται απόψε τη Λα Κορούνια (22:00) για τον δεύτερο γύρο του Copa del Rey και η Novibet προσφέρει την αναμέτρηση με μεγάλη γκάμα αγορών.

Μετά από τέσσερα επίσημα παιχνίδια τη φετινή σεζόν, η Ρεάλ Σαραγόσα παραμένει αήττητη, μετρώντας δυο νίκες και ισάριθμες ισοπαλίες. Στο πιο πρόσφατο ματς που έδωσε, το σύνολο του Ιμανόλ Ιντιακέθ αντιμετώπισε εκτός έδρας τη Ρεάλ Οβιέδο, για το πρωτάθλημα, κόντρα στην οποία κατάφερε να επικρατήσει με σκορ 0-4. Τα τέρματα που της χάρισαν τη νίκη, σημείωσαν οι Άλβαρο Βάσκεθ (16′), Ντιόγο Βερδάσκα (54′), Ιγκμπεκέμε (78′) και Αλμπέρτο Σόρο (87′).

Δυο νίκες και δυο ισοπαλίες είναι ο απολογισμός και για τη Λα Κορούνια στα τέσσερα πρώτα επίσημα παιχνίδια της στη σεζόν. Στο τελευταίο της, η ομάδα του Νάτχο Γκονζάλεθ φιλοξένησε τη Σπόρτινγκ Χιχόν, κόντρα στην οποία επικράτησε με 1-0. Παρότι ο Μορένο αστόχησε σε πέναλτι με τη συμπλήρωση μισής ώρας, η λύτρωση για τη “Ντέπορ” ήρθε στο τέταρτο λεπτό των καθυστερήσεων, με το τέρμα του Πάμπλο Μαρί.

* Ισχύουν Όροι και Προϋποθέσεις

21+ ετών /ΚΕΘΕΑ: 2109215776/Αρμόδιος ρυθμιστής: UKGC/ Η συχνή συμμετοχή στα παίγνια εκθέτει τους συμμετέχοντες στον κίνδυνο εθισμού και απώλειας περιουσίας