novibet

Για την 10η αγωνιστική της Allsvenskan, η Γκέτεμποργκ υποδέχεται την Τζουργκάρντεν (20:00) και η Novibet προσφέρει την αναμέτρηση με μεγάλη γκάμα αγορών.

Αγνοεί εδώ και δυο παιχνίδια η Γκέτεμποργκ, μετρώντας μια ισοπαλία και μια ήττα. Την προηγούμενη αγωνιστική, η ομάδα του Πόγια Άσμπαγκι φιλοξενήθηκε από την Έλφσμποργκ, με την οποία αναδείχθηκε ισόπαλη με σκορ 1-1. Αν και προηγήθηκε με τον Καραϊσβίλι στο 63′, εν τέλει δέχθηκε την ισοφάριση στο τέταρτο λεπτό των καθυστερήσεων. Έτσι είναι στην 10η θέση με 13 βαθμούς. Από δυο νίκες και ήττες ο εντός έδρας απολογισμός της.

Από τρεις διαδοχικές νίκες σε όλες τις διοργανώσεις προέρχεται η Τζουργκάρντεν. Την περασμένη αγωνιστική, η ομάδα του Οζκάν Μελκεμίχελ φιλοξένησε την Έρεμπρο, της οποίας και επικράτησε με 2-0, χάρη στα τέρματα των Καντεβέρε (67′) και Μράμπτι (90’+1). Έφτασε τους 14 βαθμούς, όσους έχουν και οι Έστερσουντ και Μάλμε. Αγνοεί το διπλό στις τέσσερις τελευταίες εξόδους της, με μια ισοπαλία και τρεις ήττες.

21+ ετών /ΚΕΘΕΑ: 2109215776/Αρμόδιος ρυθμιστής: UKGC/ Η συχνή συμμετοχή στα παίγνια εκθέτει τους συμμετέχοντες στον κίνδυνο εθισμού και απώλειας περιουσίας

**Ισχύει μόνο για εγγεγραμμένα μέλη της Novibet.