Στα πλαίσια της 26ης αγωνιστικής στην Premier League, η Νόριτς φιλοξενεί τη Λίβερπουλ (19:30) και η Bet365 είναι παρούσα στον αγώνα με κορυφαίες αποδόσεις!

Δεν κατάφερε να πανηγυρίσει τη νίκη για δεύτερο διαδοχικό παιχνίδι η Νόριτς, έχοντας προηγηθεί η ήττα από την Τότεναμ (2-1 εκτός). Την περασμένη αγωνιστική, το σύνολο του Ντάνιελ Φάρκε φιλοξενήθηκε από τη Νιουκάστλ, με την οποία και αναδείχθηκε ισόπαλο χωρίς τέρματα. Σημειώθηκε N/G στα τρία από τα τέσσερα τελευταία της παιχνίδια. Εντός έδρας μετράει τρεις νίκες, τρεις ισοπαλίες και έξι ήττες, στο φετινό πρωτάθλημα, επικρατώντας μια φορά στα εννέα πιο πρόσφατα αντίστοιχα ματς (1-3-5).

Αήττητη στο φετινό πρωτάθλημα η Λίβερπουλ, έχοντας απολογισμό 24 νίκες και μια ισοπαλία. Την περασμένη αγωνιστική, το σύνολο του Γιούργκεν Κλοπ φιλοξένησε τη Σαουθάμπτον, της οποίας και επικράτησε με 4-0. Μετά το “άσφαιρο” πρώτο ημίχρονο, βρήκε δίχτυα στο δεύτερο με τους Τσάμπερλεϊν (47′), Χέντερσον (60′) και Σαλάχ (71′, 90′). Σημειώθηκε N/G στα εννέα από τα δέκα τελευταία της παιχνίδια. Εκτός έδρας μετράει έντεκα νίκες και μια ισοπαλία, στο φετινό πρωτάθλημα, παίρνοντας το διπλό στις επτά πιο πρόσφατες εξόδους της.