Στα πλαίσια της πρώτης αγωνιστικής στο UEFA Nations League, η Νορβηγία φιλοξενεί την Αυστρία (21:45) και η Interwetten προσφέρει την αναμέτρηση με πλήθος αγορών!

Αήττητη εδώ και εννέα αναμετρήσεις παραμένει η Νορβηγία, μετρώντας τέσσερις νίκες και πέντε ισοπαλίες. Για την τελευταία αγωνιστική στα προκριματικά του Euro, το σύνολο του Λαρς Λάγκερμπακ φιλοξενήθηκε από τη Μάλτα, στην έδρα της οποίας επικράτησε με 1-2. Προηγήθηκε στο έβδομο λεπτό με τον Κινγκ και παρότι δέχθηκε την ισοφάριση στο 40′, εν τέλει επικράτησε με το τέρμα του Σέρλοτ, στο 62ο λεπτό. Σημειώθηκε Goal/Goal, στα τέσσερα από τα πέντε τελευταία παιχνίδια της.

Επιστροφή στα αρνητικά αποτελέσματα για την Αυστρία, μετά από επτά αναμετρήσεις, μετρώντας έξι νίκες και μια ισοπαλία. Για την τελευταία αγωνιστική στα προκριματικά του Euro, το σύνολο του Φράνκο Φόντα φιλοξενήθηκε από τη Λετονία, στην έδρα της οποίας ηττήθηκε με 1-0. Το τέρμα που δέχθηκε στο 65ο λεπτό, στάθηκε αρκετό για να κρίνει και την αναμέτρηση. Σημειώθηκε No Goal, στα τέσσερα από τα πέντε τελευταία παιχνίδια της.

Στην Interwetten μπορείτε να βρείτε πλήθος από στοιχηματικές επιλογές για το συγκεκριμένο παιχνίδι, όλα τα βασικά στοιχήματα, μέχρι ειδικά ομάδων και παικτών, αλλά και κάρτες, κόρνερ και σκόρερ, μεταξύ άλλων.