novibet

Την τύχη με το μέρος του είχε ένας παίκτης της Novibet στο παρολί επιλογών από τους αγώνες του Σαββάτου (6/4). Ο Au…..7 πόνταρε 201€ σε 4 live αγορές. Επέλεξε το Over 1.5 γκολ στα παιχνίδια Γκινγκάμπ – Μονακό και Νιμ – Καέν, το Over 3.5 γκολ στο Αμιάν – Σεντ Ετιέν και το Over 5.5 γκολ στο Ανζέ – Ρεν.

Η τύχη χαμογέλασε στον παίκτη της Novibet, αφού στο Νιμ – Καέν 2-0 τα γκολ σημειώθηκαν μετά το 85ο λεπτό (85′, 90+4′), ενώ στην εκπνοή του αγώνα (90+4′) ισοφάρισε και η Μονακό την Γκινγκάμπ σε 1-1. Στο Αμιάν – Σεντ Ετιέν οι «στεφανουά» έγραψαν το τελικό 2-2 στο 90+5′ και στις καθυστερήσεις μπήκε επίσης και το 6ο γκολ στο Ανζέ – Ρεν (οι γηπεδούχοι ισοφάρισαν σε 3-3 στο 90+2′)!

Με 100% πριμ στα παρολί* και καθημερινά ενισχυμένες αποδόσεις, η Novibet κάνει κάθε παιχνίδι συναρπαστικότερο!

*Ισχύουν Όροι & Προϋποθέσεις

21+ ετών /ΚΕΘΕΑ: 2109215776/Αρμόδιος ρυθμιστής: UKGC/ Η συχνή συμμετοχή στα παίγνια εκθέτει τους συμμετέχοντες στον κίνδυνο εθισμού και απώλειας περιουσίας