bet365 logo

Στα πλαίσια της 20ης αγωνιστικής στη Serie A, η Νάπολι φιλοξενεί τη Φιορεντίνα (21:45) και η Bet365 είναι παρούσα στον αγώνα με κορυφαίες αποδόσεις!

Από τη δεύτερη διαδοχική της ήττα στο πρωτάθλημα προέρχεται η Νάπολι, έχοντας προηγηθεί εκείνη κόντρα στην Ίντερ (1-3 εντός). Την περασμένη αγωνιστική, το σύνολο του Τζενάρο Γκατούζο φιλοξενήθηκε από τη Λάτσιο, στην έδρα της οποίας γνώρισε την ήττα με 1-0. Το τέρμα που δέχθηκε στο 82ο λεπτό, στάθηκε αρκετό για να κρίνει και την αναμέτρηση. Σημειώθηκε G/G στα έξι από τα επτά τελευταία της παιχνίδια. Εντός έδρας μετράει τρεις νίκες, δυο ισοπαλίες και τέσσερις ήττες, στο φετινό πρωτάθλημα, έχοντας ηττηθεί στα τρία πιο πρόσφατα αντίστοιχα ματς της.

Επιστροφή στις νίκες για τη Φιορεντίνα, μετά από οκτώ αναμετρήσεις και με απολογισμό τρεις ισοπαλίες και πέντε ήττες. Την περασμένη αγωνιστική, το σύνολο του Τζιουσέπε Ιακίνι υποδέχθηκε τη Σπαλ, της οποίας και επικράτησε με 1-0. Το τέρμα που σημείωσε ο Πετσέλα στο 82ο λεπτό, στάθηκε αρκετό για να κρίνει και την αναμέτρηση. Σημειώθηκε G/G στα τέσσερα από τα πέντε τελευταία της παιχνίδια. Εκτός έδρας μετράει δυο νίκες, τρεις ισοπαλίες και τέσσερις ήττες, στο φετινό πρωτάθλημα, αγνοώντας το διπλό στις τέσσερις πιο πρόσφατες εξόδους της (0-1-3).

Στη Bet365 θα βρείτε επιλογές για το Νικητή του Αγώνα, το Over/Under, το Goal/No Goal, τις Αγορές Ημιχρόνου, τους Σκόρερ, τις Κάρτες, και πολλά ακόμα ειδικά στοιχήματα.