Στα πλαίσια της 11ης αγωνιστικής στη Ligue 1, η Ναντ φιλοξενεί τη Μονακό (21:45) και η Bet365 είναι παρούσα στον αγώνα με κορυφαίες αποδόσεις!

Μετά από τρεις διαδοχικές νίκες στο πρωτάθλημα, η Ναντ γνώρισε και πάλι την ήττα. Την περασμένη αγωνιστική, το σύνολο του Κριστιάν Γκουργκίφ φιλοξενήθηκε από τη Μετς, από την οποία ηττήθηκε με 1-0. Αγωνίζομενη με παίκτη λιγότερο απο το 62′, είδε την αντίπαλο της να επικρατεί με γκολ τέσσερα λεπτά πριν το φινάλε. Σημειώθηκε N/G και Under 2.5 στα τέσσερα τελευταία της παιχνίδια. Εντός έδρας μετράει τέσσερις νίκες και μια ισοπαλία στο φετινό πρωτάθλημα.

Επιστροφή στις νίκες για τη Μονακό, μετά και την ήττα από τη Μονπελιέ (3-1 εκτός). Την περασμένη αγωνιστική, το σύνολο του Λεονάρντο Ζαρντίμ φιλοξένησε τη Ρεν, κόντρα στην οποία επικράτησε με 3-2. Τα τέρματα των Μπεν Γεντέρ (3′, 90’+3) και Σλιμανί (56′) της χάρισαν το τρίποντο, παρότι βρέθηκε να χάνει με 1-2 (12′, 48′). Σημειώθηκε G/G και Over 2.5 στα τέσσερα τελευταία της παιχνίδια. Εκτός έδρας μετράει δυο ισοπαλίες και δυο ήττες στο φετινό πρωτάθλημα.