Στα πλαίσια της όγδοης αγωνιστικής στη Serie A, η Μπρέσια φιλοξενεί τη Φιορεντίνα (21:45) και η Bet365 είναι παρούσα στον αγώνα με κορυφαίες αποδόσεις!

Τη δεύτερη διαδοχική της ήττα στο πρωτάθλημα υπέστη η Μπρέσια, μετά από εκείνη κόντρα στη Γιουβέντους (1-2 εντός). Την περασμένη αγωνιστική, το σύνολο του Ευγκένιο Κορίνι φιλοξενήθηκε από τη Νάπολι, από την οποία ηττήθηκε με 2-1. Βρέθηκε πίσω με δυο τέρματα και κατάφερε απλά να μειώσει στο τελικό αποτέλεσμα, με το τέρμα του Μπαλοτέλι, στο 67ο λεπτό. Σημειώθηκε G/G και Over 2.5 στα τρία από τα τέσσερα τελευταία παιχνίδια της. Γνώρισε την ήττα και στα δυο φετινά εντός της.

Αήττητη εδώ και πέντε αναμετρήσεις η Φιορεντίνα, με τρεις νίκες και δυο ισοπαλίες. Την περασμένη αγωνιστική, το σύνολο του Βιτσέντζο Μοντέλα φιλοξένησε την Ουντινέζε, επικρατώντας με 1-0. Το τέρμα του Μιλένκοβιτς στο 72ο λεπτό, έκρινε και την αναμέτρηση. Σημειώθηκε G/G και Over 2.5 στα τρία από τα τέσσερα τελευταία παιχνίδια της. Εκτός έδρας μετράει από μια νίκη, ισοπαλία και ήττα στο φετινό πρωτάθλημα.